Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Горна баня
188 460 €
368 595.72 лв.

(2 244 €, 4 388.88 лв./m2)
Цената е без ДДС
Коригирана в 14:07 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 608 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
Партер от 4
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА! ПОСЛЕДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В СГРАДА С АКТ 16!
ТИХО И СПОКОЙНО МЯСТО, ЧИСТ ВЪЗДУХ И В БЛИЗОСТ ДО ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ.
Представяме ви южен тристаен апартамент със ЗП 71.65 кв.м,
състоящ се от входно антре, дневна с трапезария и кухненски бокс,
две спални,баня с тоалетна и отделно тоалетна и тераса.
Отопление - газ.
Допълнително се закупува мазе - 3000 евро и паркомясто - 17000 евро.
Съдействие за кредитиране. За контакти: 0897565147; 0988921982
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0897565147
Агенция:
БАСТЕТ
0988921982
БАСТЕТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
bastet62.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София, ж.к. Люлин 7 Силвър център офис 46
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Горна баня
Обява: 1c176831676564553

188 460 €
368 595.72 лв.
(2 244 €, 4 388.88 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Горна баня

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност